• Ministri i brendshëm Gashi takoi presidentin Meta...

  Të përgjithshme

  Ministri i brendshëm Bejtush Gashi po qendron në vizitë në Shqipëri, ku edhe është takuar më presidentin Ilir Meta. Gashi konfirmoi se bashkëpunimet e dy vendeve fqinje do të rriten sidomos ne fushën e sigurisë së qytetarëve. “Sot jam takuar…

 • Ministri i brendshëm Gashi tako...

  Ministri i brendshëm Bejtush Gashi po qendron në vizitë në Shqipëri, ku edhe është takuar më presidentin Ilir Meta. Gashi…

 • Ministri jashtëm Behgjet Pacoll...

  Ministri Pacolli ka uruar SHBA-të në përvjetorin e 242-të të pavarësisë. Në llogarinë e tij në facebook Pacolli ka thënë…

 • Pacolli përfaqëson Kosovën n...

  Ministri i jashtëm Behgjet Pacolli ka përfaqësuar Kosovën në Organizatën Botërore të Doganave në Bruksel. Sipas Pacollit përkundër përpjekjeve të…

 • Presidenti Pacolli merr letër n...

  Presidenti i AKR-së, njëherit ministri i jashtëm Behgjet Pacolli ka pranuar letër nga sekretari amerikan i shtetit Mike Pomepo. Pacolli…

 • Presidenti Pacolli ngushëllon ...

  Presidenti i AKR-së Behgjet Pacolli njëherit ministër i jashtëm u ka shprehur ngushëllimet familjes Haradinaj me rastin e vdekjes së…

 • Presidenti Pacolli u uron besimt...

  Presidenti i AKR-së Behgjet Pacolli u ka uruar besimtarëve myslimanë festën e Fitër Bajramit. Duke dëshiruar më të mirat për…

 • Kombtarja gjermane gjatë kampio...

  Kombtarja gjermane gjatë kampionatit botëror Rusia 2018 do të qëndrojë në një nga komplekset më të veçanta të ndërtuara nga…

Foto Galeria

Anëtarsohu Online

M F

Antarsohu dhe behu pjesë e ndryshimit

Nga facebook

më lart