• Behgjet Pacolli konfirmon që tërheqja e njohjes ...

  Të përgjithshme

  Ministri i Punëve të Jashtme Behgjet Pacolli ka potencuar edhe një herë që shteti i Guinea Bissaut nuk e ka tërhequr njohjen e Kosovës. Pacolli thekson se përpjekjet e Serbisë për ta shkaktuar eleminimin e njohjes së Kosovës nga Guinea…

 • Presidenti Pacolli merr letër n...

  Presidenti i AKR-së, njëherit ministri i jashtëm Behgjet Pacolli ka pranuar letër nga sekretari amerikan i shtetit Mike Pomepo. Pacolli…

 • Presidenti Pacolli ngushëllon ...

  Presidenti i AKR-së Behgjet Pacolli njëherit ministër i jashtëm u ka shprehur ngushëllimet familjes Haradinaj me rastin e vdekjes së…

 • Presidenti Pacolli u uron besimt...

  Presidenti i AKR-së Behgjet Pacolli u ka uruar besimtarëve myslimanë festën e Fitër Bajramit. Duke dëshiruar më të mirat për…

 • Kombtarja gjermane gjatë kampio...

  Kombtarja gjermane gjatë kampionatit botëror Rusia 2018 do të qëndrojë në një nga komplekset më të veçanta të ndërtuara nga…

 • Behgjet Pacolli ka pritur në ta...

  Zëvendëskryeministri Behgjet Pacolli ka pritur në takim ish-kryeministrin italian të kohës së luftës së Kosovës, Massimo D’Alema. Pacolli përmes një…

 • Ministri i MPB Bejtush Gashi tak...

  Ministri i brendshëm Bejtush Gashi mbajti takim me anëtarët e Komisionit Kombëtar për Siguri të Aviacionit Civil. Këtë takim e…

Foto Galeria

Anëtarsohu Online

M F

Antarsohu dhe behu pjesë e ndryshimit

Nga facebook

më lart