• Selim Pacolli uron fëmijët në ditën ndërkomb...

  Të përgjithshme

  Nënkryetari i komunës së Prishtinës Selim Pacolli ka uruar të gjithë fëmijët në ditën ndërkombëtare të tyre. Me këtë rast rast Pacolli bëri thirrje të ndalet dhuna dhe abuzimi ndaj tyre e të respektohen të drejtat e tyre. Në vazhdim…

 • Selim Pacolli uron fëmijët në...

  Nënkryetari i komunës së Prishtinës Selim Pacolli ka uruar të gjithë fëmijët në ditën ndërkombëtare të tyre. Me këtë rast…

 • Zëvendësministrja e Punëve t...

  Zëvendësministrja e punëve të jashtme Rejhan Vuniqi ka takuar në Francë drejtoreshën për Europë kontinentale Florence Mangin. Sipas Vuniqit vazhdon…

 • Deputeti i Kuvendit të Kosovës...

  Deputeti i Kuvendit të Kosovës Islam Pacolli bashkë me Ministrin Bejtush Gashi vizituan komunën e Kamenicës. Nga kryetari i komunës…

 • Nënkryetari i Komunës së Pris...

  Nënkryetari i Komunës së Prishtinës Selim Pacolli ka marrë pjesë në aktivitetet kulturore dhe sportive të organizuara nga Komuna e…

 • Presidenti i AKR-së Behgjet Pac...

  Presidenti Pacolli ka qëndruar për vizitë në Austri ku është takuar me presidentin austriak Van der Bellen. Në llogarinë e…

 • Intervista e Presidentit të AKR...

  Bëri jehonë të madhe në mediat latine-amerikane dhe ato evropiane. Intervista më pas u publikua edhe në Deutsche Welle, në…

 • Islam Pacolli u bën thirrje kol...

  Ministrja e MMPH-së, Albena Reshitaj dhe kryetari i komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri kanë nënshkruar një memorandum mirëkuptimi që ka…

 • Fillimi i dekadës së dytë të...

  Hakmarrja jonë për dhjetëvjetor dhe përgjithmonë Sa herë që shkoj në Marec, në fshatin tim të lindjes, para shtëpisë time të…

Foto Galeria

Anëtarsohu Online

M F

Antarsohu dhe behu pjesë e ndryshimit

Nga facebook

më lart