Presidenti Pacolli falënderon votuesit për besimin e dhënë
22/02/2017

Miqtë e mi, nga sot jam edhe de jure në krye të AKR… në ushtrimin e parë të demokracisë direkte partiake në historinë e Kosovës së lirë. Me mbi 49 000 vota, sot nga anëtarët e AKR dhe votuesit e saj, u zgjodha përseri President i AKR-së. Kjo ishte një lloj sprovë elektorale: votim elektronik, por dhe fizik: njerëzëve ju desh me prit në radhë për të votuar. Ju falënderoj shumë për përkrahjen tuaj, dhe për angazhimin masovik, në zgjedhjen e kryetarit të ri të AKR-së. Ju jeni arsyeja, pse unë nuk do të ndalem kurrë! Jam gjithmonë me ju! Zoti ju bekoftë!

pacolli

Foto Galeria

Anëtarsohu Online

M F

Antarsohu dhe behu pjesë e ndryshimit

Nga facebook

më lart