Presidenti Pacolli takoi kampionen botërore
11/08/2016

Presidenti Pacolli priti sot në takim krenarinë kombëtare, kampionen tonë botërore Majlinda Kelmendin dhe trajnerin tashmë legjendar Toni Kuka.
“Unë jam shumë i interesuar të vazhdoj mbështetjen për sportin dhe rininë e Kosovës. Jam i bindur se Majlinda do të kthehet nga Brazili me medaljen e artë olimpike” theksoj nder të tjerash në takim Presidenti, ndërsa kampionja e falënderoj Presidentin për përkrahjen që ai po i jep të rinjve dhe sportit kosovar në vazhdimësi.

13606706_1130792876963002_1446514449720010430_n

13680600_1130792866963003_5684113329204887657_n

Foto Galeria

Anëtarsohu Online

M F

Antarsohu dhe behu pjesë e ndryshimit

Nga facebook

më lart