Udhëheqësia e AKR-së bën homazhe në Prekaz
06/03/2014

Me rastin e përvjetorit të Epopesë së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, udhëheqësia e Aleancës Kosova e Re, kryesuar nga Zëvendëspresidentja e partisë, znj.Mimoza Kusari Lila dhe Sekretari I përgjithshëm, z.Ibrahim Makolli, kanë bërë homazhe në kompleksin përkujtimor në Prekaz, për të përkujtuar lavdinë dhe sakrificën e familjes Jashari dhe Komandantit legjendar Adem Jashari të rënë në luftën çlirimtare për liri dhe pavarësi të Kosovës.

Foto Galeria

Anëtarsohu Online

M F

Antarsohu dhe behu pjesë e ndryshimit

Nga facebook

më lart