• Selim Pacolli, kandidat i AKR-së për Prishtinën

  Ky është ekipi i fitores së AKR-së në Komunën e Prishtinës:   Selim PACOLLI – Kandidat për Kryetar Vesel Makolli – Bartës i listës Sami Boroci Mirlinda Sopi Besart Vllahinja Ngadhnjim Makolli Fitore Ajeti-Zhushi Imer Kllokoqi Naim Makolli Kimet Zeqa…

 • Avdulla Hoti ne fabrikën M-technol...

  Behgjet Pacolli: Do te keni mbështetjen time me të gjitha fuqitë e mia Sot Kandidati për kryeministër i Koalicionit LDK-AKR-LD-Alternativa, së bashku…

 • Pacolli në Gjakovë: Mos u mashtro...

  Presidenti i Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli, në tubimin zgjedhor të koalicionit AKR-LDK-LD-Alternativa, që është mbajtur sot në Gjakovë, ka thënë…

 • Pacolli: Në Kosovë ka shumë të ...

  Në tubimin zgjedhor të koalicionit AKR-LDK-LD-Alternativa, të mbajtur sot në Malishevë, Presidenti i AKR-së, Behgjet Pacolli ka thënë se Kosova për 18…

 • Pacolli: Lëvizje e lirë dhe ekono...

  Në një tubim madhështor të mbajtur sot në Pejë, Presidenti i Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli ka rikonfirmuar mbështetjen e fuqishme…

 • Pacolli në Deçan: Do ta realizojm...

  “Jemi këtu për ta mbështetur shpirtërisht dhe me krejt çka është në mundësitë tona Dr. Avdullah Hotin, për kryeministër të ardhshëm të…

Foto Galeria

Anëtarsohu Online

Mashkull Femër

Antarsohu dhe behu pjesë e ndryshimit

Nga facebook

më lart