• Presidenti Pacolli u uron besimtarëve myslimanë festën e Fitër...

  Presidenti i AKR-së Behgjet Pacolli u ka uruar besimtarëve myslimanë festën e Fitër Bajramit. Duke dëshiruar më të mirat për të gjitha familjet Pacolli uroj që mbarësia e harmonia të mbizotrojë ngado. “Të gjithë familjarëve të mi, miqëve dashamirëve dhe…

 • Kombtarja gjermane gjatë kampionat...

  Kombtarja gjermane gjatë kampionatit botëror Rusia 2018 do të qëndrojë në një nga komplekset më të veçanta të ndërtuara nga Mabetex Group….

 • Behgjet Pacolli ka pritur në takim...

  Zëvendëskryeministri Behgjet Pacolli ka pritur në takim ish-kryeministrin italian të kohës së luftës së Kosovës, Massimo D’Alema. Pacolli përmes një postimi në…

 • Ministri i MPB Bejtush Gashi takon ...

  Ministri i brendshëm Bejtush Gashi mbajti takim me anëtarët e Komisionit Kombëtar për Siguri të Aviacionit Civil. Këtë takim e kishte ftuar…

 • Selim Pacolli uron fëmijët në di...

  Nënkryetari i komunës së Prishtinës Selim Pacolli ka uruar të gjithë fëmijët në ditën ndërkombëtare të tyre. Me këtë rast rast Pacolli…

 • Zëvendësministrja e Punëve të J...

  Zëvendësministrja e punëve të jashtme Rejhan Vuniqi ka takuar në Francë drejtoreshën për Europë kontinentale Florence Mangin. Sipas Vuniqit vazhdon përkrahja e…

 • Deputeti i Kuvendit të Kosovës Is...

  Deputeti i Kuvendit të Kosovës Islam Pacolli bashkë me Ministrin Bejtush Gashi vizituan komunën e Kamenicës. Nga kryetari i komunës Qëndron Kastrati…

 • Nënkryetari i Komunës së Prishti...

  Nënkryetari i Komunës së Prishtinës Selim Pacolli ka marrë pjesë në aktivitetet kulturore dhe sportive të organizuara nga Komuna e Prishtinës. Me…

Foto Galeria

Anëtarsohu Online

Mashkull Femër

Antarsohu dhe behu pjesë e ndryshimit

Nga facebook

më lart