• Asambleistja e PD-së Kimete Zeqa, i bashkohet AKR-së

  Grupi i asambleistëve të Aleancës Kosova e Re në Kuvendin Komunal të Prishtinës, përmes një konference për media, kanë prezantuar sot anëtaren më të re të Aleancës Kosova e Re, ish asamblisten e Partisë së Drejtësisë znj.Kimete Zeqa.

 • Presidenti Pacolli merr pjesë në ...

  Presidenti i Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli, i shoqëruar nga Sekretarja Organizative e AKR-së, Rejhan Vuniqi ka marrë pjesë në Kongresin…

 • “AKR do të investojë në po...

  Presidenti i Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli ka mbajtur sot një debat me studentët e Kolegjit “Fama”, me të cilët ka…

 • Konsolidohet Këshilli Drejtues i F...

  Në vijim të konsolidimit dhe strukturimit të mirëfilltë, Forumi Rinor i AKR-së konformë Rregullores për Organzimin dhe Funksionimin e Forumit Rinor konstituoi…

 • Pacolli studentëve: Suksesin tim, ...

  Presidenti i Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli, sot në Bibliotekën Kombëtare të Kosovës ka mbajtur një ligjërate para studentëve të Universitetit…

 • “Kosova ka nevojë për njer...

  Presidenti i AKR-së Behgjet Pacolli, ka vazhduar vizitën e tij në qytetin e Gjilanit, ku është takuar edhe me biznesmenë dhe intelektualë…

Foto Galeria

Anëtarsohu Online

Mashkull Femër

Antarsohu dhe behu pjesë e ndryshimit

Nga facebook

më lart