• Zëvendëskryeministri, z. Pacolli takon Presidentin e Ugandës

  Zëvendëskryeministri i parë i Republikës së Kosovës, z. Behgjet Pacolli, gjatë qëndrimit në Afrikë, ka vizituar sot Ugandën ku është pritur nga Presidenti i këtij shteti, z. Yoweri Museveni. Në kuadër të angazhimeve për shtimin e numrit të njohjeve për…

 • Pacolli takon Ministrin e Punëve t...

  Zëvendëskryeministri i parë i Kosovës, z. Behgjet Pacolli ka takuar në Kampala të Ugandës, Ministrin e Punëve të Jashtme të këtij shteti,…

 • Zv.Kryeministri i Parë i Kosovës,...

  Zëvendëskryeministri i parë i Republikës së Kosovës, z. Behgjet Pacolli ka vazhduar aktivitetet e tij në kuadër të fushatës lobuese për  shtimin…

 • Zëvendëskryeministri Pacolli disk...

  Në kuadër të angazhimit për promovimin dhe implementimin e idesë së krijimit të zonave të lira ekonomike në Kosovë, zëvendëskyreministri i parë…

Foto Galeria

Anëtarsohu Online

Mashkull Femër

Antarsohu dhe behu pjesë e ndryshimit

Nga facebook

më lart