• behgjet-pacolli1

  Pacolli: 4 Korriku, ditë feste edhe në Kosovë

  Prishtinë, 4 Korrik – Presidenti i Aleancës Kosova e Re (AKR), z. Behgjet Pacolli, shpreh urimet më të përzemërta për Ambasadoren e SHBA-ve në Kosovë, Tracey Ann Jacobson dhe gjithë…

 • baci

  Presidenti Pacolli uron Shqi...

  Prishtinë, 24 qershor – Presidenti i Aleancës për Kosovë të Re, Behgjet Pacolli, ka uruar kryeministrin…

 • logoakr

  AKR: Komunikatë për media

  E hënë, 16 qershor – Zyrtarë të lartë të Aleancës Kosova e Re gjatë një takimi që…

 • logoakr

  Telegram ngushellimi familje...

  E respetktuara familja Pista, Të nderuar antëtarë të Partisë Demokratike të Kosovës. Të nderuar qytetarë të…

 • logoakr

  Kryesia e AKR-së: Të kujde...

  Prishtine, 10 qershor – Pas përfundimit të zgjedhjeve nacionale, presidenti i AKR-së, Behgjet Pacolli, thirri në…

 • logoakr

  Konferencë për media ora 2...

  Te nderuar perfaqesues te mediave, Ftoheni te merrni pjese ne konferencen per media te organizuar nga Aleanca…

Të gjitha lajmet

Foto Galeria

Anëtarsohu Online

M F

Antarsohu dhe behu pjesë e ndryshimit

Nga facebook

më lart